| StefanCristi55 a întrebat:

Sony Xperia E, LG Optimus L7 sau Nokia Lumia 520? Fast! big grin

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bima
Desi eu am LG.
Iti recomand Sony Xperia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg optimus l7 deoarece are android 4.0.3 camerga de 5 mp care filmeaza 1080 p 3 gb poti baga card in el are memeorie intera de 4 gb ram 512 procesorul de 1 ghz

| StefanCristi55 explică (pentru anonim_4396):

Si restul au, nu m-ai convins laughing Oricum mersi de parere

| xXAn0nymXx a răspuns:

LG l7

| iker03 a răspuns:

Nokia,parearea mea, nu se blocheaza, spre deosebire de sistemu android

| IonuStefy10 a răspuns:

Nokia lumia 520. Iti spun asta cu caldura. detin unul. Pot spune ca este un super telefon. Actualizările se fac rapid, bateria tine cam doua zile, memorie multa 8gb +card de memorie, se aude foarte bine, etc. Sunt toate avantaje. Dezavantaj este ca nu are camera de fata