| draand28 a întrebat:

Sper ca am postat unde trebuie... Am niste intrebari.
1.Cum imi fac firma de Anti-DDoS? Am deja firma de hosting obisnuit.
2.De ce imi tot da eroare: Internal server Error la /forum? cand siteul prinicipal(indexul) merge foarte bine.
3.Mi-ati putea da o versiune Nulled de WHMCS? Doresc pentru /hosting.
4. Se poate gazdui un site pe resurse propii daca nu am ip dynamic? Ceva gen sa se hosteze pe DNS-ul de la DUC No-IP
5. Cum fac Boost-uri CS 1.6?
6. Caut Configuratori BUNI Servere: MineCraft, CS 1.6, SAMP 0.3z, Metin2, TeamSpeak3. Cine doreste?
7.Caut admini cu experienta in: servere(jocuri sau TS3)/comunitati/firme de hosting. Cine doreste?
8.Caut pe cineva care sa-mi creeze scripturi Anti-DDoS si Anti-Bot pentru toate acele servere.

3 răspunsuri:
| draand28 explică:

La intrebarea 4 ma refer la Domeniu, daca se poate pune pe DNS-DUC No-IP

| godtor a răspuns:

Cum ai tu firma de hosting cand nici nu sti ce este DDOS-ul? Altfel nu ai intreba nu de alta. nu vreau sa te jignesc sau ceva dar iti recomand sa te documentezi inainte. WHMCS Nulled la firma de hosting? Pai ce seriozitate oferi tu daca vrei sa bagi nulled? Pe langa faptul ca se poate si verifica, nu te va lua nimeni in serios, din contra, numa te faci de rusine cu asa ceva.

| draand28 explică (pentru godtor):

De fapt, daca-i cunoaste "clientii" din zilele de azi ce cumpara servere de SA:MP, MC, CS, etc. ai vedea si tu ca sunt niste Noobi extraordinari de 10-12 ani care habar n-au cum se foloseste FTP-ul sau habar n-au ce trebuie sa uploadeze in el... Si sincer nu am chef sa ma omoare cu tickete 24/7... In concluzie, nici nu cred ca stiu cum sa afle ce script pentru site folosesc laughing