| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un program cu care pot suna de pe PC pe orice telefon mobil gratis si nelimitat fara sa platesc nimic nici odata.Dau funda+vot!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cam dificil. O optiune e cu yahoo messenger. Pe skype parca se platea.
Daca era intre doua telefoane, foloseai viber.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru sltlp):

Cum se foloseste viber la telefoane ca ar fi util

| sltlp a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Pai ai nevoie de 2 telefoane smart cu viber instalat.
Ai nevoie de itnernet. Deci presupunem ca esti acasa, si ai wifi, sa cu 3g sau... sa ai internet, asta e ideea. Si poti sa il suni pe celalt folosind numarul lui de telefon. Dar vorbesti prin internet cu aplicatia, insa e exact ca atunci ca si cum ai vorbi direct pe minute.
Altfel zis, vorbesti pe gratis daca aveti ambii internet si viper. Nu ai nevoie de cont, ci doar de numarul celuilalt.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă se poate să te și plătească tot ei pentru că le folosești serviciile, nu?