| Aslpls1 a întrebat:

Stie cineva cum conectez un smart tv la wireless? pur si simplu ii dau sa se conecteze si zice ca nu s-a putut efectua. are cineva vreo idee?:d
Mentionez ca am wireless de la UPC.

Răspuns Câştigător
| enax a răspuns:

Ba nu, ar trebui sa scrii cu litere mari si cu litere mici, exact cum iti cere sa scrii parola...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile tv si sa ii dai cautare.

| Paw_Alexander_1991 a răspuns:

Ce smart tv ai? de exemplu Samsung-urile n-au wireless-ul integrat, trebuie cumparat separat (un adaptor Samsung special la pretul de 250 lei) si nu cred ca numai Samsung isi vinde produsele fara adaptor inclus

| Aslpls1 explică:

Nu asta e problema. problema e ca imi cauta, mi-l gaseste, bag parola si imi zice ca nu se poate. de ce dracu ca pe iphone am wirelessu on mereu ..pe tv nu merge.