| xDaNyeL a întrebat:

Am o retea wireless. Si am o problema,cand ma conectez la ea zice: "Windows nu a reusit sa se conecteze la D-Link",care stie raspunsul, funda.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună firma la care ai abonament!
Pa, pa.

| xDaNyeL explică (pentru Legiuitoarea):

Dar nu e problema de la firma ci de la routerul meu wireless D-Link DIR-615, cand intru pe el de pe laptop asta zice windows nu a reusit sa se conecteze la D-Link! CA NU E PROBLEMA DE LA INTERNET CA INTRU DE PE TELEFON PE RETEAUA MEA WIRELESS SI MERGE laughing CITESTE MAI BINE INAINTE SA RASPUNZI.