| Georgicuță a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate bulele de aer dintr-un cartus HP 301 dar manual,fara kit refill etc.Mi-a dat cineva niste sticlute cu cerneala Hewlett-Packard (HP) si l-am incarcat cu seringa.Dar acum nu stiu cum pot scoate aerul, ca nu am kit refill.

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Cu seringa cum ai bagat-o ca sa-i pui cerneala asa faci ca sa scoti aerul.
Dar conteaza cum il folosesti seringa aia ca sa scoti aerul este mai greu.
Dece cu seringa ce altceva poti sa bagi sa elimini aerul...

| Georgicuță explică (pentru Mihail2020):

Am cumparat doua kituri refill.Alb si negru.Mersi oricum

| Georgicuță explică (pentru Mihail2020):

Am cumparat kituri de refil. Unul color si unul negru.Mersi oricum