| paramarian a întrebat:

Stie cineva unde se gasesc acele holdere(dispozitive) pentru incarcarea cartuselor hp 301? Similare cu cele care se gasesc in kiturile de refill si cu ajutorul carora se creaza vacuum si se trage cerneala din cartus.

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Pentru 301 nu gasesti, ai eu am 301 dar daca te mai ajuta cineava reusesti.pentru ca cartusul301 nu se potriveste in dispozitiv sa stea fix...cauta pe la librarii kit hppt incarcare cu membrana de cauciuc