| FuegoJr a întrebat:

Stie cineva cum se poate promova un blog? pentru cel mai bun rasp fundita :*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.divercitycafe.ro/promovare-blog-cum-atragi-vizitatori.html ai cateva metode de promovare, rezultate din practica. Daca dai o cautare cu promovare blog vei gasi si alte sfaturi. Succes si numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste mai multe despre SEO (Search Engine Optimization) si aplica ce poti la blogul tau. Astfel o sa ai o pozitie mai buna la cautarile pe Google.