| DoarEU_1902 a întrebat:

Stie cineva daca Iphone 4 are slot de Micro SD?

4 răspunsuri:
| addme a răspuns:

Nu are! dar spune-mi si mie, nu iti ajung cei 16 GB respectiv 32 GB?

| art001 a răspuns:

Niciun iphone nu are slot de card...au doar memoria interna

| JokerTT a răspuns:

Nu are

| Roberto_9918 a răspuns:

Iphone 4, nu are slot de micro SD, dar in schimb are memorie de 16 sau 32 gb. stiu, asta e un mare dezavantaj pentru Apple, deoarece nu poti face transfer de fisiere nici prin card, nici prin blutooth.(transferul de date prin blutooth se poate face doar intre iphone4 si alt iphone 4, ca si apelul video de altfel)deci singura modalitate pentru transfer fisiere este prin cablu usb intre iphone si pc.