| Anonimul674 a întrebat:

Stie cineva cum pot stoca informatii pe un Micro SD Adapter?
Am slot pentru asa ceva, dar cand bag cardul in slot nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

MicroSD Adapter este un adaptor in care bagi un card MicroSD ca sa-l transformi in SD. adaptorul este ca o "priza" si fara un card microSD in el este egal cu 0.

| AlexRizi a răspuns:

laughing)))))))))) Normal ca nu apare nimic. LOL, e un adapter, nu are memorie si nu faci nimic cu el decat sa fagi un micro SD laughing