| blackangel69 a întrebat:

Stie cineva daca SAMSUNG GALAXY ACE PLUS e rezistent la anumite chestii?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cum ar fi? Sa ti-l bagi in vagin? Da, e rezistent.

| blackangel69 explică (pentru unknownn):

Ahaha laughing cred ca ai incercat si tu. altfel? cum ti-ar fi venit ideea asta geniala. CE AI FRATE? NU AI CE FACE? DOAMNE CE OAMENI. SI SE MAI MIRA EUROPENII DE NOI!

| unknownn a răspuns (pentru blackangel69):

Pai se mira, cand vede romanu' ca nu stie sa formuleze o intrebare corect.

| blackangel69 explică (pentru unknownn):

Of.Cat ai IQ frate? Sau cat trebuie sa il am eu ca sa primesc un raspuns calumea? laughing of of

| unknownn a răspuns (pentru blackangel69):

Pai ca sa primesti un raspuns calumea ar trebui sa formulezi intrebarea calumea, da te inteleg... dupa o zi intreaga de munca la camp in soare, cred si eu ca erai obosit cand ai pus intrebarea.

| blackangel69 explică (pentru unknownn):

laughingbuna asta. hai ca nu mai are rost. deci, e sa nu rezistent la ceva?

| unknownn a răspuns (pentru blackangel69):

Vorbesti de un telefon la 300 de lei sau cat e..la ce te astepti sa fie rezistent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E electronic, deci nu e rezistent. Chiar si cele despre care producatorii spun ca sunt rezistente - la un moment dat cedeaza. Cand intra praf, primeste socuri, umiditate/apa, tot se va strica.