| brokxy a întrebat:

Stie cineva de ce pe televizorul meu cateva programe sant cu purici iar altele nu? Televizorul e nou! La-m conectat la alt cablu in alta camera si mergea bine. sa fie devina antena?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Schimba cablul coaxial acolo unde iti vedea cu purici.Cu timpul imbatraneste ecranajul si nu mai este bun.

6 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Poate programele au fost reactualizate si au o alta frecventa.

| NeymarJr11 a răspuns:

Din cauza cablului / antenei nu ai acces la programele respective :d.

| alexandru112211 a răspuns:

Cablul nu e bun sau nu e bine pus happy

| JusticeForCraiova a răspuns:

Din cauza cablului... asa mi se intampla si mie pe tv, am 1 lcd LG 101 cm. Daca esti pe rds/rcs iti recomand un decodor se vede foarte bine cu el fara purici.

| Arthur a răspuns:

Problema poate fi si de la spliter ( cutiuta acea metalica de unde se distribuie semnalul in tot apartamentul ). Inverseaza cablul tau cu altul si vezi ce se intampla.

| Alexandru_Grigore_1985 a răspuns:

Telvzior in cupirci