| Anna_4743 a întrebat:

Stie cineva un site cu un software pentru Sony Ericsson K810i? Dar soft-ul sa fie fara bara aia de la orange daca se poate. Mersi.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din setari o poti scoate. Bara aia apare deoarece ai telefonul codat, sau daca l-ai decodat, a facut-o in mod clasic, prin arderea unei piese.

| Anna_4743 explică:

Am dat update la un soft mai nou cu programul update service, dar apare o bara de la Orange. Sau daca stii cum se poate scoate bara aia, te rog sa ma anunti. Mersi mult!