| sunflower01 a întrebat:

Stie cineva vreun program de photoshop cu care sa pot sterge riduri cearcane etc de pe o poza? dar sa mearga downloadat

Răspuns Câştigător
| ktina a răspuns:

Photo Filtre
http://descargar.traducegratis.com/en_soft_v_i29835/PHOTOFILTRE.htm
e gratis, functioneaza bine si e usor sa inveti programul (photoshop nu e gratis)
daca-l descarci, impori o poza de la "file" apoi "open" si apoi vezi acolo in bara din dreapta un buton cu o manuta cu degetul aratator indicand, dai clic, te duci pe poza si stergi asa cum ai sterge cu degetul, ce vrei tu, alunita, rid, etc.
Cu acest program poti face frame la poza, poti scrii in ea, poti prelucra culorile, si pti face diferite efecte.
Bafta!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Vreun program de photoshop? tare ala care a auzit de asa cevalaughing
Photosop iti iei de pe net, si cu el poti sa stergi riduri si sa faci o persoana cheala daca te pricepi calumea, in viata nu nimic nu este gratis sau usor. Trebuie sa studiezi si sa muncesti ca sa ajungi la ceea ce vrei, in cazul tau, stergerea ridurilor. Ai de studiat photoshopu tata!

| Deliciouscupcake a răspuns:

Photoinstrument big grin.

| RainUmbrella a răspuns:

Photoscape:d