| GabrielPC a întrebat:

Stie cineva vreun program pentru afisarea temperaturii procesorului? nu vreau sa stau mereu sa intru in bios big grin (am un AMD FX-6300 3.5 Ghz six core) Dau funda pentru un program bun big grin

Răspuns Câştigător
| GabrielPC explică (pentru sltlp):

Mai zi-mi si mie cum gasesc temperatura fiecarui nucleu la procesor in AIDA64 big grin ca nu gasesc. I don't want to see

| sltlp a răspuns (pentru GabrielPC):

Amd-ul daca stiu eu bine are un singur senzor pe tot cpu-ul. Doar Intel are senzori la unele proceosare pe fiecare core.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand sa folosesti CoreTemp: http://www.softpedia.com/reviews/windows/Core-Temp-Review-155185.shtml este unul din cele mai bune, de acest gen, si este gratis!

| alinaalin955 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......able.shtml
Nu trebuie instalat, este portabil.

Răspuns utilizator avertizat
| robess a răspuns:

Advance system care!