| badboy50087 a întrebat:

Am si eu o dilema. Exista vreun program care raceste sau ajuta la racirea procesorului? Mentionez ca am Intel core i7 si cam trece mereu de 50 de grade ( folosesc core tem pentru a masura )

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, cum crezi ca poate un program sa racesca procesorul? 50C e o temperatura normala, de la 85 in sus sa iti faci probleme. ia un cooler suplimentar daca nu iti convine asa

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva, dar poti sa-ti montezi un ventilator suplimentar de 20cm
pe capacul lateral, care sa bage aer rece spre procesor.
Bafta.