| anonim_4396 a întrebat:

Stimati utilizatori, am o problema cu telefonul LG GT405 (touch screen)
S-a stins brusc deoarece nu a avut baterie, ok am inteles l-am pus la incarcat si cand sa-l pornesci imi arata meniul si se blocheaza apas pe toate icoanele pe cele 3 butoane si NIMIC, va rog ajutati-ma in legatura cu telefonul!

Răspuns Câştigător
| anadulshecazaharu a răspuns:

Pai,dc e asa.si eu am un LG kp500 si pot spune ca patesc cam des acelasi lucru.se blocheaza.incearca sa il deschizi fara a fi conectat la incarcator...eu asa am facut si nu am mai patit astahappysucces[pardon.multe succesuri]winking

1 răspuns:
| Satyr666 a răspuns:

Am rezolvat, multumesc oricum