| bodo1234 a întrebat:

Stiti cand apare android 2.3 pentru samsung galaxy 5 prin kies? si mertia sa fac update 2.3 la android motafoca am pe el android 2.2 versiunea prin kies si nu stiu ce sa fac ca as vrea sa instalez android 2.3 motafoca pana apare 2.3 prin kies da nu stiu daca merita adica are si limba romana(asta nu conteaza prea mult) nu stiu ce sa fac oare merita sa instalez daca puteti sa imi spuneti si ninste avantaje si dezavantaje ar fi super

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Update 2.3 oficial nu mai apare. Doar 2.2. Si daca apare, telefonul nu are gpu, deci se va misca foarte greu, deci nu se merita. Ar fi doar rom-urile modificate, dar au buguri.