| Elee a întrebat:

Stiti cu totii ca pe facebook a aparut ceva nou cand uploadezi o fotografie sau un status : cum te simti sau ce asculti sau altele...mie nu mi-a aparut inca sa aleg cum ma simt, etc. straight face Ce sa fac sa-mi apara? sad FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| iasmii99 a răspuns:

Pai. trebui sa iti dai facebookul in engleza, iar cand vei scrie un status iti va aparea.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Trebuie sa ai facebook in limba engleza ca sa iti apara optiunea aia.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Pune-l in engleza si o sa apara

| NoisyDream a răspuns:

Trebuie sa iti setezi fb-ul in limba engleza si atunci va aparea big grin

| Narcis2013 a răspuns:

Nici mie, dar daca dai facebook-ul pe engleza o sa-ti apara!