| Cudeea a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa fac multe like'uri la o pagina pe fb? In afara de publicitatehappy
Astept raspuns.Dau funda happy Va rog

3 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Fa-ti mai multe conturi si dati like singura laughing. Pune-ti poze frumoase, interesante, originale si like-urile or sa vina repede. Am facut cu un prieten un facebook la caterinca, am luat o fata am retusato, am cautat alte fete care aratau ca ea in diferite ipostaze, unele poze erau facute in bahamas, altele pe scene, cluburi, petreceri, avea vreo 30 de poze dar in 15 din ele erau alte persoane iar restul de 15 erau retusate. Dar toti credeau ca fata chiar exista. Unu a zis ca vrea sa ii cumpere chilotii cu 100 de euro laughing

| Cudeea explică (pentru Gogu06):

Ohh mersi pentru raspuns. E foarte interesant happy Apropo poti sa imi trimiti si mie contul cu fata care ati facut-o voi?happy

| GGL a răspuns:

Publicitatea e singura metoda(prin publicitate a se intelege promovarea printre prieteni, cunoscuti, necunoscuti, etc.)