| taineamea a întrebat:

Stiti cumva se poate programa web cam-ul (atasat la laptop sau incorporat in laptop) ca sa faca poze? Asa cum poti face de exemplu cu un aparat de fotografiat cand il programezi sa faca o poza in 1-2 minute.

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Poti face asta doar daca soft-ul lui (driver-ul) iti permite si are functia inclusa. Daca insa nu are, poate gasesti pe net un asemenea program.

| taineamea explică (pentru Liviucu):

Multumesc pentru raspuns! happy Stii cumva cum se numeste un astfel de program?

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Am evoluat nu mai facem poze cu tableta, facem cu laptopu acu'!