| Catalion a întrebat:

Stiti si voi ( daca exista ) un program gratuit care sa gaseasca si sa descarce automat imbunatatiri ( update ) pentru driverele care au nevoie?

Răspuns Câştigător
| Ciprian Ionut a răspuns:

Http://www.drivermax.com/ Drivermax. este de ajunsa iti faci un cont pe site la ei ( foarte usor de facut contul, prin interfata programului) si te trimite pe pagina de unde poti descarca driverele necesare

2 răspunsuri:
| Ciprian Ionut a răspuns:

@spillux :)) poate nu ai citit bine... @DaNo a intrebat de program gratuit :)) Driver Genius Pro costa 29. 95 $. http://www.driver-soft.com/order.html ca sa vezi si tu... Pentru Drver Genius Pro (download) aici http://cauta.ghinionist.org/index.php?search=driver+genius+pro te trimite direct la linkul de download

| spillux a răspuns:

Drivermax este o facatura, un program de suprafata. Ca fel si Driver Magiciab. Incearca Driver Genius Pro, un program serios si profesional, cu update-uri de baza de drivere saptamanal, cu multe multe plusuri. Eu il folosesc de luni de zile (pe Xp, Vista si Windows 7) si sunt f. multumit. Te scuteste de mult timp. Daca iti e greu sa faci rost de el, da-mi un mesaj pe privat si te ajut.