| BoggyP a întrebat:

Stiti un software care imi arata daca am toate programele cu update la zi? si daca nu se le descarce el|?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu este. Fiecare program are propria lui functie de update. Exceptie fac anumite programe care verifica ce drivere ai instalate si face update la ele.

| BoggyP explică (pentru horia2012):

Pariu ca este? l-am avut mai demult dar am uitat cum se cheama.

| gmbod1 a răspuns:

Mdea updatechecker nu iti trebuie tie de asta tie iti trebuie unu care sa le i-a direct dupa site-urile officiale eu te sfatuiesc la un driver booster il folosesc mereu cand am nevoie si nu am nici o nemultumire

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Driver genius, iti arata ce iti lipseste din pc ( drivere )