| chioscuta a întrebat:

Tabletele pe 512mb RAM si cu android 4.2 se misca bine, tabletele Serioux

6 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Prietene nu prea conteaza ce firma e conteaza piesele din ea, procesorul rami memoria.
Daca iti iei o tableta pentru jocuri ar fi bine sa aiba macar un procesor dual core si 1g de rami...

| Dzeko7 a răspuns:

Nu prea se mişcă bine.Ar trebui sa cauti o tableta cu 1 gb RAM si un procesor de 1.2-1.3 ghz quad core in caz ca o vrei pentru gaming.

| vioricavio a răspuns:

Depinde la ce vrei sa o folosesti sau ce pretentii ai tu. Sa sti ca unele tablete ieftine si firma necunoscuta merg uneori mult mai bine ca unele scumpe.

| XXXray a răspuns:

Nu e rea dar e cam putin RAM nu crezi? Daca poti ia-ti ceva mai bun. Eu am ASUS FONEPAD. Sunt sanse sa nu iti mearga jocuri gen Real Racing 3 pe tableeta Serioux.

| Skynox a răspuns:

Cele mai proaste tablete.