| anonim_4396 a întrebat:

Telefoanele iHunt.

Am inteles de pe site-ul lor ca sunt telefoane romanesti(gen Allview) si as dori sa aflu care este experienta dumneavoastra cu ele, in special modelul iHunt One Love. Am vazut ca specificatiile sale sunt excelente si are si un pret avantajos, dar fiindca e prima data cand aud de aceasta firma, vreau sa stiu daca sunt telefoane rezistente sau nu.

Multumesc.

1 răspuns:
| Cristi9025 a răspuns:

Nu sunt rezistente, nu prea calitative, se strica destul de repede deci daca vrei sa dai bani multi ia-ti un iPhone sau un Samsung