| Cristian_Catalin_1985 a întrebat:

Televizor oled smart LG, oled65c9pla, nu este 0000 cea din fabrica, am schimbat-o și nu o mai știu dacă ma poate ajuta cineva cu un sfat mulțumesc frumos

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce nu merge la el telecomanda sau ce problema are?

| Cristian_Catalin_1985 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut și la mulți ani am schimbat furnizorul de servici am trecut de la telecom la digi și nu îmi găsește nici un program, am încercat sa îl resetez și nu mai știu parolă

| darrio2007 a răspuns (pentru Cristian_Catalin_1985):

E grav daca nu iti amintesti patru cifre.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cristian_Catalin_1985):

Salut incearca cu 3 de zero si poate merge

| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa incerci totusi combinatii mai putin populare decat "0000", cum ar fi: "1234", "1111", "2222"... "9999", "2468", "1357" sau poate e pus anul nasterii cuiva din familie. happy Cifrele alea au o semnificatie, nimeni nu le pune aleatoriu pentru a fi usor uitate.winking