| rrazvvan a întrebat:

Știe cineva cum pot opri să nu mi se mai dea share pe Facebook la toate răspunsurile postate pe ask? Am bifat din greșeală o căsuță în care mă întreba dacă vreau ca răspunsurile mele să fie distribuite pe Facebook...
Ofer fundă

2 răspunsuri:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Pe ask nu se poate, din cate stiu eu.Ai mai multe optiuni de distribuire, dar ask nu se afla printre retelele de socializare de acolo.

| rrazvvan explică:

Înainte, nu îmi dădea share la întrebări, iar acum când am intrat pe ask ( după aproximativ 2-3 luni de la ultima conectare la ask) am bifat din greșeală căsuța aia și acum toate răspunsurile îmi apar distribuite pe Facebook.