| BbyLolix a întrebat:

Cand am descarcat o melodie era o casuta de bifat pe care scria : nu mai intreba asta niciodata... am apasat acolo din greseala si mi se descarca automat. cum pot sa repar greseala?

4 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Intri la setarile browserului si cauti acolo. Ce browser folosesti?

| BbyLolix explică (pentru VladGH):

Mozilla firefox

| BbyLolix explică (pentru VladGH):

Unde mai exact sunt setarile in optiuni? pentru ca am o varianta noua de browser... si pe la ce categorie?

| VladGH a răspuns (pentru BbyLolix):

Imi pare rau dar nu ma folosesc de Mozila Fir., m-am folosit mai inainte, uitate la optiunea SETARILE DE INTERNET sau OPTIUNEA DE INTERNET