| Alexandrei1990 a întrebat:

Știți ce ii pot face chestii în care bagi cablul de la televizor și internet ca mi se conectează la internet dar nu ma lasă nu merge sa intru pe Youtube Facebook și celelalte și nu știu ce sa-i fac

1 răspuns:
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

Daca zici ca apare conectat, e posibil sa fie ceva banal care se poate rezolva din Control Panel. Recomand sa rogi un amic care se pricepe sa verifice la Network and Sharing Centre. Am avut o problema asemanatoare si a fost rezolvata rapid de un prieten.
Pa pa!