| PandaGirl98 a întrebat:

Tocmai am primit un telefon nou Samsung galaxy fame. avea bateria pe jumatate incarcata. are nevoie de formatare? daca da, il pun la incarcat asa cum e sau il descarc de tot mai intai. in ghid zicea ca daca abia l-am primit sau n-a fost folosit o perioada lunga de timp trebuie incarcat. ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Pai mai intai il descarci de tot, apoi il pui la incarcat, dar lasi bateria sa se incarce full.Stiu ca asa se face cu toate telefoanele.
Bafta!

3 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Eu zic sa il descarci de tot.
Sa il folosesti sanatos!

| PandaGirl98 explică (pentru JustmeV):

Multumesc(dar sunt fata) big grin

| JustmeV a răspuns (pentru PandaGirl98):

Oparolling on the floor Nu ma uitam la nume. Scuze laughing
Apoi sa il folosesti sanatoasa big hug