| trabant a întrebat:

Tocmai ce am facut un usb bootabil cu windows xp sp3, dar nu stiu cum sa instalez windowsul dupa el, eu am setat din bios sa deschida direct setup de windows daca este un cd sau usb bagat in unitate dar nu gaseste usb, daca bag cd cu windows merge si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta

dau funda!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da-mi mesaj sasi arat

| trabant explică (pentru IFlorin97):

La mine biosul arata diferit are decat 3 optiuni la boot... si habar n-am ce sa fac oricum cred ca nu se poate face windows dupa stick e o minciuna nimeni nu stie cum se face

| IFlorin97 a răspuns (pentru trabant):

Ce bios ai?

| trabant explică (pentru IFlorin97):

De unde naibi sa stiu ce bios e

| IFlorin97 a răspuns (pentru trabant):

Intra in bios si fa o poza cu telefonul mobil unde trebuie sa schimbi la boot optiunea pentru USB si lasa un link