| DEBrown a întrebat:

Tocmai ce site-ul de licente piratate al Kaspersky a fost inchis, am nevoie de un alt antivirus bun. Eu am Windows 7 pe 64 biti, unul sa mearga pe acesta doresc.
Ce alegeti dintre Avast, Avira, BitDefender si Norton Antivirus? Motivati de ce, va rog.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Imposibil, am W7 Ultimate x64 si am avut ESET Smart Security 5 pe pc. Uite aicI:

http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php

Alegi tu editia pe care o vrei [Antivirus sau Smart Security], limba si varianta pe 64 de biti.

Licenta pana in 2017:

Username: EAV-51526916
Password: kpvr48kr5n

6 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Nod 32 e cel mai bun.

| axeldavid a răspuns:

Incearca esset nod32 parerea mea e ca este cel mai bun

| DEBrown explică (pentru axeldavid):

Tocmai l-am eliminat din lista pe ESET NOD 32, deoarece a fost prima mea optiune, iar cand am vrut sa il instalez, am aflat ca nu merge pe x64 biti.

| axeldavid a răspuns (pentru DEBrown):

Cauta varianta pentru 64 biti eu tot windows 7 am si merge

| Bogdanux a răspuns (pentru DEBrown):

Imposibil, am W7 Ultimate x64 si am avut ESET Smart Security 5 pe pc. Uite aicI:

http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php

Alegi tu editia pe care o vrei [Antivirus sau Smart Security], limba si varianta pe 64 de biti.

Licenta pana in 2017:

Username: EAV-51526916
Password: kpvr48kr5n

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege BitDefender-ul, deoarece ofera suport pe 64 biti si este si o solutie de securitate COMPLETA. Asta as alege daca as avea un calculator foarte performant. Avast sau Avira in niciun caz, poate un Kaspersky

| LucianP a răspuns:

Eu am w7 ultimate, antivirus avast de vreo... aproape 1 an si n-am avut problemewinking