| Rihanna_3638 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat un nou windows si nu functioneaza sunetul pe internet, doar in calculator. Pentru raspuns corect dau funda...va rog! Windowsul se numeste xp ...va rog spuneti-mi ce sa fac!

3 răspunsuri:
| Fantomita a răspuns:

Vezi satarile de la Internet! Ce Internet folosesti? Poate el este de vina. Incearca Chrome sau Firefox

| mariuz30 a răspuns:

Nu se aude pe youtube? Poate ai nevoie sa instalezi flash player!
http://get.adobe.com/flashplayer/

| AJUTOOR a răspuns:

Daca ai sistem de BOXE vezi si ai grija ca toate mufele sa fie conectate la calculator si sa nu fie inversate scoatele pe toate si punele cum trebuie mi s-a intamplat si mie si eu asa am facut funda?