| stresat a întrebat:

Tot primesc mesaje de la orange de la 366. Am trimis odata un sms ca sa intru intr-un concurs, si de atunci tot primesc mesaje de la ei. Ce pot sa fac pentru a nu mai primi mesajele astea nesolicitate?

Răspuns Câştigător
| alice_2151 a răspuns:

Hey! Am avut si eu aceeasi problema. Uite ce poti face: suna la serviciul clienti (411-abonament si 444-cartela) si spune-le problema. Dupa 24 de ore nu vei mai primi nici unulwinking. Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la servicii clienti si le spui despre ce este vorba, iar ei te vor ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mesajul STOP la 100 si imdediat primiti confirmarea de incheiere a concursului...

| Sambotin a răspuns:

Nu stiu daca mkai urmareste careva intrebarea asta dar am si eu cam aceeasi problema.primesc continu mesaje de la 333 precum ca am contul inactiv...intradevar este inavtiv dar char sa primesc mesaje cate 2 la 5 minute? am vreau 200 pana acum.ce pot sa fac?