| Negrei_Ionut_1997 a întrebat:

TPU am instalat driverul audio realtek pentru windows 7, merge bine dar problema este ca am sistem 5.1 si nu merg toate boxele chiar daca le-am setat pe toate.Ma ajutati va rog?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa ai boxe care stiu Prologic o sa-ti mearga toate! Cum ai vrea sa ti se auda un semnal stereo (2 canale) in toate? Numai cu Prologic! Se va auzi in toate numai la filme cu coloana sonora DD sau DTS! Si asta daca ai AC3 instalat si setat cum trebuie!