| NagatoTenseiHD a întrebat:

TPU am o intrebare. De ce metin sa ma apuc nu stiu straight face. Ma chinuii intruna sa ma gandesc. Multumesc pentru ajutor. Apropo fundoi.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WebEye a răspuns:

Daca vrei un metin oficial te sfatuiesc metin2.us(www.metin2.us) e cel mai sigur si super metin oficial nu ca si metin2.ro unde tot timpul cineva te fura, daca optezi pentru un metin privat nu te sfatuiesc niciunul deoarece niciunul nu e de treaba.bafta

| DaianaDiana a răspuns:

Eu joc metin 2 e mult mai fain..si serverul aries ch 1

| NagatoTenseiHD explică (pentru DaianaDiana):

laughing)))))))))). Prin metin ma refeream la metin2. Si ala e metin2 ro. A da si pe ce server?

| pisicutza197 a răspuns:

Incearca oriental,hotstyle(e cel mai frumos),hammer, lunaris, asura, psycho, la toate se gaseste site usor

| Christian1000 a răspuns:

Incearca http://www.hammerm2.com/ sau http://www.metin2gx.ro/, dar pentru ambele iti trebuie multa experienta in metin2. Fundita? :D

| anotherstranger a răspuns:

Eu sunt admin pe www.metin2uniq.ro.
Serverul este deschis de o luna si este destul de fain! Ai tot ce vrei ca player acolo! Plus ca membrii staffului sunt super ok! Funda?^^

| xIoNNuTZz70 a răspuns:

Metin 2 GX big grin