| SamuelTudosa a întrebat:

TPU am sopcast dar nu imi merge Digi Sport 1 (acum merge) dar peste vreo 2-3 ore nu o sa mai mearga ce program imi recomandati sa instalez ca sa vad Digi sport 1 in afara de Live Tv MENTIONEZ SA AIBA DIGI SPORT 1 Funda big grin

9 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Ce întrebări, Doamne!
Cică "dar peste vreo 2-3 ore nu o sa mai mearga".

PORNESTE DOMNE TELEVIZORUL SI UITATE LA DIGI SPORT 1 CÂT VREI!

| SamuelTudosa explică (pentru TaviComplicat):

Am cablu...nu sunt asa de fraier -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate vedea direct la ei pe site, link-ul de mai jos. Iar daca inlocuiesti acel 1 de la final cu 2 sau 3, vei vedea si celelalte doua canale ale lor.

http://www.digisport.ro/Pages/TV/DigiSport+1

| SamuelTudosa explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt abonat la Rcs nici la Rds

| anonim_4396 a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Măi nene...e un site web, ce legătură are cu unde ești abonat?

| CosminComan75 a răspuns:

Daca folosesti laptopul atunci intra aici http://www.tvpenet.net/ si urmeaza instructiunile! Sper ca ti-am fost de ajutor!