| Davidalx a întrebat:

TPU, ce ziceti ma duce pc-ul asta cativa ani? https://www.emag.ro/shopping-cart

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca nu o sa vedem noi ce ai tu in contul tau de pe eMAG nu?

| Davidalx explică (pentru suntserios):

Procesor i7 3 ghz placa video 12 gb gddr5 768 bit nVIDIA titan z 64 gb ram ddr3

| VladyXR a răspuns (pentru Davidalx):

Mare porcarie, de fiecare data rad in hohote cand aud de nVidia Titan Z, pentru ce iti trebuie rahatul asta? si i7? cu un i5 quad-core si 780-ti 8 gb ram, poti juca linistit, tot ce zici e smecherie.

| VladyXR a răspuns (pentru Davidalx):

Si ce vad eu acolo? fa print omule, eu vad configuratia pas cu pas.

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru suntserios):

Tu chiar ești serioslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-am si vedea ar fi minunat.

| CristianPreda a răspuns:

Incearca sa dai un link cu PC-ul, nu cu cosul de cumparaturi de pe contul tau, pentru ca nu putem sa il vedem.