| Pantera2012 a întrebat:

TPU eu ce Baduri pe Sectoare am Logice sau Fizice ma refer la Instalarea Windows-ului deci cand instalez Windows Xp se stinge mereu la 71% la partitii si cand instalez Windows 7 Ultimate il instalez cu Succes adica nu se intampla nimica deci la Windows Xp ce Bad are Fizic sau Logic

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Bug poate.Că problema nu e da de HDD ci de la kitul de instalare Windows Xp; se pare că e dus kit-ul. Dacă mai ai imaginea cu Windows-ul recri-o pe cd şi nu vei mai avea probleme.Succes

| danbnz a răspuns:

Mai mult ca sigur cd-ul de instalare e dus. Totusi fa-i niste teste: http://www.hdtune.com/