| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU la inceput aveam windows 7 cu licenta originală si am trecut la windows 10, dar am vazut ca merge mai greu,intrebarea e ca pot sa trec inapoi la win7, sau lincenta sa anulat cand am facut update la win10, funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wello a răspuns:

Salut, poți să revii la Windows 7 dacă ai făcut update de la el la Windows 10 accesînd : Settings - Update & Security - Recovery și o să-ți apară Go back to Windows 7. Liciența nu va fi afectată.

| ZeZeLyon a răspuns:

Poti folfosi optiunea "Get back to windows 7\8" abia dupa o luna dupa ce ai facut update la windows 10. Optiunea aceasta se gaseste in Update and Recovery din Settings