| EleninNWO2036 a întrebat:

TPU, Windows 7 Ultimate Daca trag pe DVD instaleaza singur Driver-ul De internet adica Driver-ul acela De Internet ca eu cand am instalat Windows
7 Ultimate mi-sa Instalat Driver-ul De internet Funda cine a-mi zice daca se instaleaza Driver-ul De Internet Singur Adica Daca Instaleaza Driver-ul De internet Windows 7 Ultimate Automat Funda big grin

Răspuns Câştigător
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Windows 7 are toate driverele

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca windows-ul este bun ->se instaleaza toate driverele automat! Toate!