| 6bod9 a întrebat:

Trebuie sa fac jailbreak la ipad 3 ca sa-mi pun jocuri full pe el? sau merge cu itunes?

4 răspunsuri:
| DnBSniperZs a răspuns:

Eu am facut jailbreak pe ipad 2 si iphone 4S si merge ca uns... free apps and themes \m/. Nu ii baga in seama pe astia care sunt pupincuristii corporatiilor

| SDavidS a răspuns:

Nu face jailbreak este o prostie, sunt jocuri la care trebuie sa platesti pentru full game doar ca aceste jocuri au mai buna razolutie, claritate, mai mare tot jocul.Astea cosrta cam de la 0.79 euro -5 euro. Funda?

| ooliveer a răspuns:

"ipad 3"? Pai jocuri (indiferent, si full) poti sa le pui cu iTunes

| kings0fleon a răspuns:

Salut,jocurile trebuiesc plătite, nu îți recomand jailbreak deoarece iPhone este un produs scump si nu merita stricat. In schimb, le poți cumpara fără sa cheltui niciun ban.
Daca vrei sa faci gratis gift carduri pentru Itunes(singura modalitate de a ad? uga bani pe iTunes in Rom�nia ) �ncearc? pe freemyapps. Dup? ce te �nregistrezi, instaleaz? din appstore aplica? iile promovate de ei, ruleaz?-le pentru 30 de secunde si prime? ti puncte ce le transformi in gift carduri. Eu am f? cut profit in valoare de 100 de dolari pana acum! Bafta! http://freemyap.ps/2640d47c