| Gmcc a întrebat:

Un pc poate functiona fara placa video montata? Daca da care sunt riscurile! Raspuns urgent! Funda!

Răspuns Câştigător
| Soaree a răspuns:

DA,normal ca se poate dar... grafica este foarte proasta in general la tot,cand intri pe youtube ai sa observi ca nu iti merg videourile deci nu poti utiliza youtube,icons cele de pe ecran sunt mai mari ca de obicei si se vad de parca sunt blurate,iti apare ecranul mai mic decat de obicei este foarte strans, nu ssunt riscuri deloc, dupa parerea mea am stat 2 zile fara placa video nu s-a intamplat nimic la laptop...deci nu vad care sunt riscurile,dar ar fi bine sa o instalezi,astfel nu te poti juca nimic, iti spune ceva de grafica, si altele big grin BAFTA!

2 răspunsuri:
| soupflood123 a răspuns:

Da, e posibil să booteze fără placă video fără nici un fel de riscuri.
http://forums.whirlpool.net.au/archive/1223912

| LegoLegolas a răspuns:

Poate daca placa de baza are placa video incoroporat.

Daca vrei sa te joci jocuri tari trebuie o placa video.
Funda?winking