| AngelOfSoul a întrebat:

Un prieten are playstation si vrea sa il conecteze la un tv.Ce fel de cabluri trebuie? e sificient un cablu simplu de hdmi?( am citit ca ar exista mai multe tipuri de hdmi gen output sau input..trebuie ceva specific?

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Salut!
Are nevoie de un cablu simplu hdmi! Poti merge la orice supermarket mai mare si gasesti, de regula costa undeva la 15-25 lei unul de 1.5m.
Stiu ca sunt mai calitative cele care au mufa aurie, s-ar vedea imaginea putin mai bine