| DoRu a întrebat:

Un program de creat aplicatii? Funda

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

C++/java

| Cronki a răspuns:

Nu stiu exact ce vrei, insa de vrei sa faci singur un executabil poti folosi pentru inceput Inno Setup. Este gratis si il poti descarca de aici: http://files.jrsoftware.org/is/5/isetup-5.4.1-unicode.exe
Daca vrei sa faci un setup. exe compact in care sa incluzi mai multe kituri, care se vor instala la un singur click pe anumite pictograme, puse de tine atunci poti folosi: IndigoRose Setup Factory

| dolhescu1 a răspuns:

Programatorii creeaza aplicatii in c++ pe baza unui algoritm scris in pseudocod, insa este foarte dificil. Cu siguranta exista un program de creat alte programe dar nu este la indemana oricui