| Ramo137 a întrebat:

Unde gasesc o antena wifi pentru laptop pentru marirea captarii semnalului.

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu cred că te ajută la ceva dar uite aici una http://www.pcgarage.ro/......w-7711uan/

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

La un magazin it sau la magazinele mari

| Niiiicu a răspuns:

Cred ca poti gasi si la altex sau flanco, dar daca nu iei de la un service de calculatoare

| Ramo137 explică (pentru Niiiicu):

Multumesc frumos dar nu se gasesc la noi in tara

| Niiiicu a răspuns (pentru Ramo137):

Eu stiu ca sunt dar trebuie sa cauti atenta...happy

| Ramo137 explică (pentru Niiiicu):

Multumesc frumos, dar da-mi un raspuns concret, daca stii de unde sa ma duc sa iau? l-am cautat in tot internetul dar nu am gasit ceva doar prin Spania si n-am cum sa iau de acolo. mersi

| Mihail2323 a răspuns:

In magazin