| Yosefin a întrebat:

Unde pot gasi joburi din domeniu Photoshop?

Acum ca am invatat photoshop bine as dori sa incep sa lucrez.

11 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Cati ani ai?

| Yosefin explică (pentru Clorox):

| Clorox a răspuns (pentru Yosefin):

Ce voiam sa zic este ce a zis TCosminn, are dreptate!
Bafta!

| Desireღ a răspuns:

Uu, photoshop.

Vreau şi eu să văd ce faci. blushing

| Yosefin explică (pentru Desireღ):

Lasa-mi niste date de contact prin mesaj :*

| Desireღ a răspuns (pentru Yosefin):

Ţi-am lăsattt.

| TCosminn a răspuns:

Daca stii photoshop, ai face bine sa stii mai mult decat bine pentru un job bun. Iar daca nu ai nimic care sa iti confime cunostintele, e cam greu, un curs, o atestare a cunostintelor, ceva. De obicei se foloseste in domenii care au ca si continut reclame, panouri publicitare etc.

| Yosefin explică (pentru TCosminn):

Ma pricep foarte bine la edit photo+manipulare

| TCosminn a răspuns (pentru Yosefin):

Cum demonstrezi asta? Pentru ca la un interviu nu te pune la teste, cu siguranta. Mai degraba angajatorul prefera pe unul care stie mai putin dar are un atestat.

| Yosefin explică (pentru TCosminn):

Mda imi pare rau......adica nu am nici o diploma sau atestat care sa arate ca sunt expert in Photoshop. Si ce trebuie sa fac sa obtin ceva de genu?

| TCosminn a răspuns (pentru Yosefin):

Cred ca exista cursuri pentru asa ceva. Daca vei merge la unul din ele, expertii de acolo vor observa ca te pricepi si asta e un prim pas in a te face remarcabil.