| scumpikageo a întrebat:

Unde trebuie sa dau ca sa revin la setarile din fabrica a laptopului?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar TREBUI sa aiba un fisier ascuns unde e o salvare a Windows-ului.

| shannygelu a răspuns:

Laptopul nu este telefon sa i faci resetare din fabrica eventual sa faci un cmos reset si daca vrei sa revi cum era prima data sa dai in accesorii la restaurare pc si sa alegi un punct de restaurare de inceput

| scumpikageo explică:

Am laptop packard bell, ar trebui sa am packard bell folder, dar nu am in laptop, as vrea sa stiu unde il gasesc si de ce nu il am?