| PentruCaAutomobile a întrebat:

Uneori (de cele mai multe ori) cand intru intr-un joc de pe telefon, sau chiar o aplicatie banala, (rareori si prin meniu) se aude pe partea din spate a telefonului (Samsung galaxy ace 2) un sunet ca flash-ul unui aparat de fotografiat, uneori mai puternic, alteori mai incet. Ati patit si voi, sau ce parere aveti? Nu, nu este din sistemul telefonului, nu este vreo notificare si nu se aprinde nimic. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Inseamna ca s-a deteriorat, probabil nu mult.

| PentruCaAutomobile explică (pentru Darius392):

E nou-nout...

| Darius392 a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Atunci, poate are ceva problema din fabrica.
Du-te la un magazin specializat.

| PentruCaAutomobile explică (pentru Darius392):

L-am dus la reparat la cei de la care am garantia, placa de baza era de vina dar au schimbat-o si acum merge binewinking (mi-au facut update si la android, yeah big grin)

| Darius392 a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Daca te-am ajutat, imi poti da funda, te rog?

| PentruCaAutomobile explică (pentru Darius392):

Daca te pot face putin fericit doar dand un click, sigurwinking

| Darius392 a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Deci? Imi dai?

| PentruCaAutomobile explică (pentru Darius392):

Ti-am dat la primul raspuns. lolz

| Darius392 a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Da, am vazut, mersi.