| Arthiom a întrebat:

URGENT! Am un LG optimus L2, si am uitat codul de blocare al ecranului. Am incercat combinatia de taste power volum+ home, dar nu am putut reseta telefonul. Ori nu am facut ceva bine, ori, nu stiu. Cum il pot reseta, sau sa scot codul pe care l-am uitat?

1 răspuns:
| Stefan_Stoenoiu_1993 a răspuns:

Du-te la un decodor, sau apasa pe butonul de on, off si incearca ca dai reboot, dc nu merge mai incearca sa intri in bara de notificari si selecteaza ceva de acolo ca poate iti intra in vreo aplicatie, sper ca te-am ajutat